| Type | Parking Lift |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Loading Capacity | 2000KGS Or Customized |
| Length Of Garage | 6200/6400/6500mm |
| Height Of Garage | 10350mm |
| Application | Tire Repair |
|---|---|
| Packaging Details | standard export package |
| Delivery Time | 5-15 working days |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,MoneyGram,Western Union,T/T |
| Supply Ability | 50 sets/month |
| Color | Grey |
|---|---|
| Material | Metal |
| Display | 7" Touch Screen |
| Power Supply | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Compressor | 3/8HP |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | Metal |
| AC Gas | R134a And 1234yf |
| Voltage | AC 220V/50HZ/1P Or Others |
| Model | 124 Spider (348_) |
|---|---|
| Year | 2016- |
| Type | Headlight Tester |
| Voltage | 220v |
| Car Fitment | Abarth |
| Design | SCISSOR |
|---|---|
| Type | Double Cylinder Hydraulic Lift |
| Lifting Capacity | 3500kg |
| Warranty | 1 Years |
| Model | 35A |