| Color | Blue,Grey,Red |
|---|---|
| Package | 1280*380*320mm |
| Warranty | 1 Years |
| Operating Pressure | 8-10 Bar |
| Rim Diameter | 14 |
| Packaging Details | carton and polyfoam |
|---|---|
| Delivery Time | 5-15 working days |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability | 500 sets/month |
| Place of Origin | CHINA |
| Motor Power | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Power Supply | 110v/220v/330v |
| 0801F | Floor Jact , 3T |
| 6116 Deep Impact Socket Set | 14pcs |
| Car Lift | 4tons |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 5.5kw |
| External Size | 7.02*5.3*3.4m |
| Internal Size | 6.9*4.2.7m |
| Voltage | NM |
| Size | 155*59*169cm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 1.8kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 88*30.5*11cm |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Model | PS105 |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Material | Metal |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Power | 3KV |
| Type | Other, Bumper Paint |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | WINTAI |
| Size | 180*50*130CM |
| Weight | 25.8kg |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |