| Size | 8000 X 3660 X 2800 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Water Consumption Per Vehilce | 120 Liters Per Vehicle |
| Electricity Consumption Per Vehicle | 1.1 KWh Per Vehicle |
| Size | 6000mmx2900mmx2500mm |
|---|---|
| Material | Hot Dipped Galvanized Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Three Phase Electricity/overall Power | 380V/40Kw |
|---|---|
| Power Requirements(kw) | 380V/25Kw/50Hz |
| Installation Requirements(mm) | 7000*3500*3200 |
| Maximum Car Wash Size(mm) | 6000*2600*2050 |
| Machine Warranty | 3 Years |
| Total Power | 15KW |
|---|---|
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 75L/Car, 0.3kw/Car |
| Overall Dimensions | 1660x3600x3050mm |
| Overall Dimensions | 11264x3800x3440mm |
|---|---|
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
|---|---|
| Total Power | 34KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 150L/Car, 0.6kw/Car |
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
|---|---|
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 150L/Car, 0.6kw/Car |
| Shampoo Consumption | 7ml/Car |