| Year | 2016-, 2010- |
|---|---|
| Model | BJ20 Closed Off-Road Vehicle, (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER, BAIC |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Year | 2010- |
|---|---|
| Model | (Second Generation)AC SCHNITZER X5 E70 SUV(06-13) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Model | Caro |
|---|---|
| Year | 2015- |
| Car Fitment | Bahman |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Model | 124 Spider (348_) |
|---|---|
| Year | 2016- |
| Car Fitment | Abarth |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Input | 110/220V |
|---|---|
| Bench Height | 40cm - 118cm |
| Components For Control | Schneider |
| Cooling System | Water-cooled |
| Air Intake Fan | 1pc Of 5.5KW European Type Fan |
| Air Intake Fan | 1pc Of 5.5KW European Type Fan |
|---|---|
| Power | NM |
| Application | Automotive Painting, Refinishing, And Coating |
| Vehicle Suited | Saloon Car Jeep |
| Air Exhaust Fan | 1pc Of 4KW European Type Intake Fan |
| Size | 1000*450*350CM |
|---|---|
| Material | Galvanized Pipe (color Optional) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 23kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 49.5kg |
|---|---|
| Bench Height | 87cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 64cm |
| Worktable Width | 57cm |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Model | PS105 |
| Air Intake Fan | 1pc Of 5.5KW European Type Fan |
|---|---|
| Vehicle Suited | Saloon Car Jeep |
| Base | 300mm Steel Structure |
| Input | 110/220V |
| Power | NM |