| Size | 1700*750*650mm, 1700*750*650mm |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 2500w |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 60kg |
|---|---|
| Bench Height | Nm |
| Max. Lifting Capacity | Nm |
| Worktable Length | Nm |
| Worktable Width | Nm |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | Metal |
| Refrigerant Suitable | R410 |
| Voltage | 220V/110V/50HZ/60HZ |
| Weight | 25.8kg |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | Metal |
| Display | 7" Touch Screen |
| Power Supply | AC220V/110V 50HZ/60HZ |
| Input Voltage | 220V/1PH Or 110V |
|---|---|
| Input Current | 15A |
| Input Power | 14KVA |
| Max Starting Current | 3800A |
| Machine Size | 235X250X400mm |
| Electricity Requirements | 380V/18.5Kw/50Hz |
|---|---|
| Installation Dimensions | 8000*3700*3400(mm) |
| Maximum Car Wash Size | 6000*2500*2050(mm) |
| Water Pump Motor(kw) | Siemens Energy-saving Motors 380V/18.5kw |
| Flushing Pressure | 80-120kg |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 120*40*10cm |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 88*30.5*11cm |
| Central Height Of Headlamp | 150-1350mm |
|---|---|
| Luminous Intensity | 0~120,000 Cd |
| Power Supply | AC220V±10% 50Hz±1Hz |
| Weight | 130kg |
| Dimension | 850×1,550×670mm (W×H×D) |