| Model | 124 Spider (348_) |
|---|---|
| Year | 2016- |
| Type | Headlight Tester |
| Voltage | 220v |
| Car Fitment | Abarth |
| Weight | 28 |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |
| Size | 1000*450*350CM |
|---|---|
| Material | Galvanized Pipe (color Optional) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 23kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Motor Power | 0.75/1.1KW |
|---|---|
| Operating Pressure | 8-12 Bar |
| Power Supply | 110V / 220V /380V |
| Automatic | Yes |
| Help Arm | Yes |
| Weight | 63kg |
|---|---|
| Bench Height | 107cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 67cm |
| Worktable Width | 47cm |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | Metal |
| Display | 10" Touch Screen |
| Compressor | 3/8HP |
| Color | Grey |
|---|---|
| Material | Metal |
| Display | 7" Touch Screen |
| Power Supply | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Compressor | 3/8HP |
| External Size | 7x5.3x3.4m |
|---|---|
| Internal Size | 6.9x4.0x2.7m |
| Voltage | 380V/220V/415V/3Phase/50Hz/60HZ |
| Air Intake Fan | 1pc Of 4.5KW European Type Fan |
| Heating System | Infrared Baking Lamp |
| Model Number | ASE-008E |
|---|---|
| Environment Temperature | -10~+40°C |
| Relative Humidity | <85% |
| Pressure Gauge | 0~10kg |
| Inlet Pipe | 2 .5m |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Model | PS105 |