| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 9KW |
| External Size | 6.9x3.9x2.7m |
| Internal Size | 7x5.3x3.4m |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | NM |
| External Size | 7*5.45*3.35 |
| Internal Size | 6.9*3.9*2.65 |
| Voltage | 15kw |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15kw |
| External Size | 7x5.45x3.4 |
| Internal Size | 6.9x3.9x2.7 |
| Voltage | NM |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000x5560x3500 Mm |
| Internal Size | 7000x4000x2700mm |
| Voltage | 380V/220V/50HZ Or 60HZ |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths, Spray Booths |
|---|---|
| Power | 39KW, 47KW |
| External Size | 15150*6700*5500mm |
| Internal Size | 15000*5000*5000mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |