| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 39KW |
| External Size | 15150*6700*5000mm |
| Internal Size | 15000*5000*4550mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 9.5KW |
| External Size | 7020*5300*3400mm |
| Internal Size | 6900*4000*2700mm |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 24KW, 380V/3phrase/50 Or60HZ |
| External Size | 15.2m L*6.7m W*5.5m H, 15.2m L*6.7m W*5.5m H |
| Internal Size | 15.0m L*5.0m W*5.0m H |
| Voltage | 380V/220V/3phrase/50 Or60HZ |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7020*5300*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*4000*2700mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths, Spray Booths |
|---|---|
| Power | 39KW, 47KW |
| External Size | 15150*6700*5500mm |
| Internal Size | 15000*5000*5000mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5300*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2700mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 16 |
| External Size | 7x5.3x3.4M |
| Internal Size | 6.9x3.9x2.7M |
| Voltage | 380V/50HZ |
| Power | 15KW |
|---|---|
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Color | Red,orange,white,blue |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW, 12KW |
| External Size | 7000*5543*3350mm, 7000*5543*3350mm |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm, 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 220V/380V |