| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Air Source Requi-rement | Pressure 0.75~0.9Mpa/ Flow Rate ≥ 0.1m3 /min |
| Water-wax Consumption Per Vehicle | 30ml Per Vehicle |
| Size | 5500*2200*2000 |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Model Number | WT390 |
| Size | 6000mmx2900mmx2500mm |
|---|---|
| Material | Hot Dipped Galvanized Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Shampoo Consumption | 20-40ml Per Vehicle |
| Water Consumption Per Vehilce | 120 Liters Per Vehicle |
| Water-wax Consumption Per Vehicle | 30ml Per Vehicle |
| Material | 304 Stainless Stee |
|---|---|
| Machine Size(L*W*H) | 3670mm*1330mm*1300mm |
| Pump Size(L*W*H) | 1280mm*740mm*600mm |
| Chemical Station Size(L*W*H) | 1160mm*470mm*1350mm |
| Max Vehicle Suitable | 6000*2500*2080mm |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Size | 2600 *4200mm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 1L/ 2.5W/ 2.1H |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 155*59*169cm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 1.8kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 60kg |
|---|---|
| Bench Height | Nm |
| Max. Lifting Capacity | Nm |
| Worktable Length | Nm |
| Worktable Width | Nm |