| Size | 1700*750*650mm, 1700*750*650mm |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 2500w |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 100000*4000*3200MM |
|---|---|
| Material | Matel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 18.5kw |
| Total Weight | 3500KG |
| Size | 1000*2900*2500MM |
|---|---|
| Material | Hot-dip Galvanized Frame |
| Type | Car Washer |
| Color | Red,yellow,blue,green |
| Water Consumption | 40-60L/car |
| Size | 7000*3500*3200mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Warranty | 2 Years |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Ste |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | >1500W |
| Model No | T9 |
| Size | 3670mm*1330mm*1300mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Electricity Requirements | 380V/18.5Kw/50Hz |
|---|---|
| Installation Dimensions | 8000*3700*3400(mm) |
| Maximum Car Wash Size | 6000*2500*2050(mm) |
| Water Pump Motor(kw) | Siemens Energy-saving Motors 380V/18.5kw |
| Flushing Pressure | 80-120kg |
| Voltage | 220V/50HZ,110V/60HZ |
|---|---|
| Color | Green, Orange,grey |
| Max Power | 2500W |
| Min Power | Less Than 10W |
| Vacuum Dust Cleaner Hose Length | 10m |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |