| Color | Blue,Grey,Red |
|---|---|
| Package | 1280*380*320mm |
| Warranty | 1 Years |
| Operating Pressure | 8-10 Bar |
| Rim Diameter | 14 |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 5.5kw |
| External Size | 7.02*5.3*3.4m |
| Internal Size | 6.9*4.2.7m |
| Voltage | NM |
| Weight | 25.8kg |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 88*30.5*11cm |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Model | PS105 |
| Motor Power | 3KW |
|---|---|
| Operating Pressure | 3KW |
| Power Supply | 380V |
| Warranty | 12 Months |
| Rim Diameter | 14"-46"(extension To 56") |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Material | Metal |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Power | 3KV |
| Type | Other, Bumper Paint |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | WINTAI |
| Size | 180*50*130CM |
| Weight | 648lbs / 294kgs |
|---|---|
| Bench Height | 40cm - 118cm |
| Max. Lifting Capacity | 6000lbs |
| Worktable Length | 168cm - 675cm |
| Worktable Width | 40cm - 105cm |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | GREY |
| Material | Metal |
| Display | 7" Touch Screen |
| Power Supply | 220V/110V/50HZ/60hz |