| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 181KW |
| External Size | 25.15m L*10.25m WL*5.6m H |
| Internal Size | 25.00m LL*7.0m WL*5.0m H |
| Voltage | 380V-3PH-50Hz 220V-1P-50HZ |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 30KW Or Above |
| External Size | 15m,20m,25m,30m |
| Internal Size | 15m,20m,25m,30m |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Port | Guangzhou/Shenzhen |
|---|---|
| Vehicle Suited | Saloon Car Jeep |
| Power | NM |
| Cooling System | Water-cooled |
| Diesel Burner | G10 |
| Packaging Details | standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 20-30days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 20set /month |
| Place of Origin | china |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | NM |
| External Size | 15.2*6.7*5.5M |
| Internal Size | 15*5*5M |
| Voltage | NM |
| Type | Spray Booths, Spray Booths |
|---|---|
| Power | 39KW, 47KW |
| External Size | 15150*6700*5500mm |
| Internal Size | 15000*5000*5000mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7020*5300*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*4000*2700mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |