| Size | 1mL/3mW/2.5mH |
|---|---|
| Material | NM |
| Warranty | 1year |
| Type | Car Washer |
| Track Length | 6m |
| Size | 1L/ 2.5W/ 2.1H |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | Nm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 5500*2200*2000 |
|---|---|
| Material | NM |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 3670*1330*1300mm |
|---|---|
| Material | NM |
| Warranty | 1 |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | Matel |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | 380V |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 3670mm*1330mm*1300mm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Ste |
| Warranty | 3 |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Material | 304 Stainless Stee |
|---|---|
| Machine Size(L*W*H) | 3670mm*1330mm*1300mm |
| Pump Size(L*W*H) | 1280mm*740mm*600mm |
| Chemical Station Size(L*W*H) | 1160mm*470mm*1350mm |
| Max Vehicle Suitable | 6000*2500*2080mm |
| Size | 3670mm*1330mm*1300mm |
|---|---|
| Warranty | 1 |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Model Number | T9 |
| Color | Blue |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Fan Motor Power | 5.5KW/set X4sets |
| Water Pump Motor Power | 100Bar Working Pressure, Max. 120Bar |
| Total Power | 38KW |