| Year | 2016-, 2010- |
|---|---|
| Model | BJ20 Closed Off-Road Vehicle, (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER, BAIC |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Year | 2010- |
|---|---|
| Model | (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Material | Metal |
| Size | 375*210*60*85 |
| Rated Voltage | 220v |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 194*31*14cm |
| Year | 2010- |
|---|---|
| Model | (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Motor Power | 3KW |
|---|---|
| Operating Pressure | 3KW |
| Power Supply | 380V |
| Warranty | 12 Months |
| Rim Diameter | 14"-46"(extension To 56") |
| Year | 2010- |
|---|---|
| Model | (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Green,white |
| Material | Steel |
| Set Type | FSKSD-500GF |
| Number Of Vat | 6 |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | BLACK AND YELLOW |
| Material | Metal |
| Machine Size | 250X260X360mm |
| Package Size | 350x290x510mm |
| Power | 30kw |
|---|---|
| External Size | 7.02*5.3*3.4m |
| Internal Size | 6.9*4.0*2.7m |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |