| Size | 100000*4000*3200MM |
|---|---|
| Material | Matel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 18.5kw |
| Total Weight | 3500KG |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Warranty | 3 |
| Design Style | New China-Chic |
| Model No | T9PLUS |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | Matel |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | 380V |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 1750*780*650mm |
|---|---|
| Material | Steel |
| Warranty | 1year |
| Output Power | 1000-1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 1000*450*350CM |
|---|---|
| Material | Galvanized Pipe (color Optional) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 23kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 60kg |
|---|---|
| Bench Height | Nm |
| Max. Lifting Capacity | Nm |
| Worktable Length | Nm |
| Worktable Width | Nm |
| Weight | 63kg |
|---|---|
| Bench Height | 107cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 67cm |
| Worktable Width | 47cm |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Ste |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | >1500W |
| Model No | T9 |
| Model | Caro |
|---|---|
| Year | 2015- |
| Car Fitment | Bahman |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Year | 2010- |
|---|---|
| Model | (Second Generation)AC SCHNITZER X5 E70 SUV(06-13) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |