| Packaging Details | standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 15-25days |
| Payment Terms | D/A,L/C,T/T,D/P |
| Supply Ability | 400set/month |
| Place of Origin | china |
| COLOR | BLUE |
|---|---|
| Type | Bumper Paint |
| Size | 180*50*130CM |
| Weight | 45KG |
| Packaging Details | standard export package |
| Name | Induction Heater |
|---|---|
| Color | Blavk-yellow |
| Input | 110/220V |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 10-15days |
| Maximum Power Output | 3500W |
|---|---|
| Frequency | 30KHZ |
| Heat Penetration | 10x18 Mm/s |
| Ingress Protection Class | Lp21 |
| Cooling System | Water-cooled |
| Voltage | 230v |
|---|---|
| Power | 2000w |
| Capacity | 30L |
| Power Cord Longth | 5m |
| Packaging Details | standard export package |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Number Of Tools | 330pcs |
| Tool Cart | 1 |
| Packaging Details | Standard export packaging |
| Delivery Time | 15 |
| Type | Spray Booths, Spray Booths |
|---|---|
| Power | 39KW, 47KW |
| External Size | 15150*6700*5500mm |
| Internal Size | 15000*5000*5000mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW |
| External Size | 7000*5300*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2700mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Size | 1700*750*650mm, 1700*750*650mm |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 2500w |
| Design Style | New China-Chic |