| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Model | PS105 |
| Size | 155*59*169cm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 1.8kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 25.8kg |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |
| Type | Other, Bumper Paint |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | WINTAI |
| Size | 180*50*130CM |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Material | Metal |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Power | 3KV |
| Motor Power | 0.75/1.1KW |
|---|---|
| Operating Pressure | 8-12 Bar |
| Power Supply | 110V / 220V /380V |
| Automatic | Yes |
| Help Arm | Yes |
| Design | Four Post |
|---|---|
| Type | Four Cylinder Hydraulic Lift |
| Lifting Capacity | 10 Tons |
| Warranty | 12 Months |
| Brand | Wintai |
| Year | 2016-, 2010- |
|---|---|
| Model | BJ20 Closed Off-Road Vehicle, (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER, BAIC |
| Warranty | 12 Months |
| Trolley Color | Grey,red |
| Type | Other, Bumper Paint |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 120*40*10cm |
| Type | Other, Paint Racks |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Brand | Wintai |
| Size | 120*40*10cm |