| Structure And Materia | Galvanized Pipe (color Optional) |
|---|---|
| Water Consumption | 400L/ Vehicles |
| Motor Waterproof Level | 10pcs/ Hr |
| Voltage/ Power | 3-380 V, 50 HZ, 30 KW, |
| Installation Dimension | 18000*8000*7000mm (L*W*H) |
| Size | 2150*5750*5355mm |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Average Water Consumption | 150-180L/vehicle |
| Size | 9500*3600*2800 |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Car Washer, Car Washer |
| Machine Size | 2000 X 3600 X 2800 |
| Car Size L X W X H(mm) | 2000*2000 |
| Size | 1000*450*350CM |
|---|---|
| Material | Galvanized Pipe (color Optional) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 23kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 2600 *4200mm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Material | Galvanized Sheet Metal |
|---|---|
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Material | Galvanized Metal Or Stainless Steel |
| Application | Bus,truck,heavy Duty Vehicles |