| Type | Other |
|---|---|
| Color | White, White, Blue, Red, Etc. |
| Material | Metal |
| External Size | 4.35m LX3.1m WX3.05m H |
| Room Size | 3.5m LX3.0m WX3.0m H |
| Type | Other, Automatic |
|---|---|
| Material | Metal |
| Product Name | Auto Repair Equipment |
| Application | Repair |
| Input Power | 1000w |
| Air Intake Fan | 1pc Of 5.5KW European Type Fan |
|---|---|
| Power | NM |
| Application | Automotive Painting, Refinishing, And Coating |
| Vehicle Suited | Saloon Car Jeep |
| Air Exhaust Fan | 1pc Of 4KW European Type Intake Fan |
| Input | 110/220V |
|---|---|
| Bench Height | 40cm - 118cm |
| Components For Control | Schneider |
| Cooling System | Water-cooled |
| Air Intake Fan | 1pc Of 5.5KW European Type Fan |
| Features | Reliable,stable,easy To Operate |
|---|---|
| Model | 124 Spider (348_), R300 |
| Year | 2016- |
| Type | Adas Alibration |
| Voltage | 220V Or 11OV |
| Type | Parking Lift |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Loading Capacity | 2500kgs |
| Equipment Size | L 4100mm*W 2650mm*H 350mm~2350mm |
| Car Size | L 5000mm*W 2000mm*H 1900mm |
| Weight | 63kg |
|---|---|
| Bench Height | 107cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 67cm |
| Worktable Width | 47cm |
| Type | Parking Lift |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Loading Capacity | 2000KG/2350KG/3000KGS |
| Car Parking Qty | 20 |
| Vehicle Capacity Size | 5.3m*1.95m*1.550/1.9m |
| Weight | 28 |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |
| Type | Other |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Metal |
| Machine Size | 730*750*855mm |
| Weight | 105kgs |