| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Water Consumption Per Vehilce | 120 Liters Per Vehicle |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Ste |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | >1500W |
| Model No | T9 |
| Size | 3670mm*1330mm*1300mm |
|---|---|
| Warranty | 1 |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Model Number | T9 |
| Voltage | 220V/50HZ,110V/60HZ |
|---|---|
| Color | Green, Orange,grey |
| Max Power | 2500W |
| Min Power | Less Than 10W |
| Vacuum Dust Cleaner Hose Length | 10m |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Warranty | 3 |
| Design Style | New China-Chic |
| Model No | T9PLUS |
| Size | 100000*4000*3200MM |
|---|---|
| Material | Matel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 18.5kw |
| Total Weight | 3500KG |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | Matel |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | 380V |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 1750*780*650mm |
|---|---|
| Material | Steel |
| Warranty | 1year |
| Output Power | 1000-1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 1000*450*350CM |
|---|---|
| Material | Galvanized Pipe (color Optional) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 23kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Weight | 60kg |
|---|---|
| Bench Height | Nm |
| Max. Lifting Capacity | Nm |
| Worktable Length | Nm |
| Worktable Width | Nm |