| Type | Other |
|---|---|
| Color | Various |
| Material | Metal |
| New Type 2023 | Yes |
| Wax Spraying | Available |
| Size | NM |
|---|---|
| Material | NM |
| Warranty | 1 YEAR |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 10x4x3.2m |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Size | 3670mm*1330mm*1300mm |
|---|---|
| Warranty | 1 |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Model Number | T9 |
| Weight | 28 |
|---|---|
| Bench Height | 61cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 73cm |
| Worktable Width | 48cm |
| Weight | 63kg |
|---|---|
| Bench Height | 107cm |
| Max. Lifting Capacity | NM |
| Worktable Length | 67cm |
| Worktable Width | 47cm |
| Size | 155*59*169cm |
|---|---|
| Material | Nm |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 1.8kw |
| Design Style | New China-Chic |
| Model | (1st Generation) AC SCHNITZER X6 E71 SUV (08-14) |
|---|---|
| Car Fitment | AACHEN SCHNAZER AC SCHNITZER |
| Warranty | 12 Months |
| Main Specifications | C9370C |
| Rotating Speed Of Work-piece | 70,88,118 Rpm |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | NM |
| External Size | 15.2*6.7*5.5M |
| Internal Size | 15*5*5M |
| Voltage | NM |
| Size | 1.6m H X0.93m L X0.53m W |
|---|---|
| Material | Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | <1000W |
| Design Style | New China-Chic |