| Lifting Capacity | 6000lbs |
|---|---|
| Adjustable Lengthth | 120-600cm |
| Adjustable Width | 40cm-105cm |
| Adjustable Height | 40-118cm |
| Packaging Details | plywood case |
| Input Voltage | 230V/110V 1ph |
|---|---|
| Lamp Power | 1x1050w |
| Power(KVA) | 1.05 |
| Tine Frame(min) | 0-30 |
| Baking Area(m²) | 0.5x0.6 |
| Color | Yellow |
|---|---|
| Input Voltage | 230v 1ph |
| Lamp Power | 3x1050 |
| Power(KVA) | 3.15 |
| Tine Frame(min) | 0-30min |
| Rated Voltage | Rated Voltage |
|---|---|
| Max Power | 21 |
| Maximum Current | 4200A |
| Secondary No Load Voltage | 7.8-9 |
| Protection Grade | Ip21 |
| External Size | 7x5.3x3.4m |
|---|---|
| Internal Size | 6.9x4.0x2.7m |
| Voltage | 380V/220V/415V/3Phase/50Hz/60HZ |
| Air Intake Fan | 1pc Of 4.5KW European Type Fan |
| Heating System | Infrared Baking Lamp |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 16KW, 16KW |
| External Size | 7000*5450*3350mm, 7000*5450*3350mm |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm, 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12kw |
| External Size | 7m Lx5.30m Wx3.40m H |
| Internal Size | 6.9m Lx3.9m Wx2.7m H |
| Voltage | 380V/3phrase/50 Or60HZ |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 157 |
| External Size | 34000*6000*7000mm |
| Internal Size | 34000*6000*7000mm |
| Voltage | 380V/220V |
| Packaging Details | standard export package |
|---|---|
| Delivery Time | 20-30days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 20set /month |
| Place of Origin | china |
| External Sizes(m) Internal Sizes(m | 12.15m Lⅹ8.15m Wⅹ4.6m H |
|---|---|
| Internal Sizes(m | 12m Lⅹ5m Wⅹ4m H |
| Heating System | Diesel |
| Capacity(m3/h) | 60000 |
| Total Power(kw) | 47 |