| Overall Dimensions | 11264x3800x3440mm |
|---|---|
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Overall Dimensions | 11264x3800x3440mm |
|---|---|
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Total Power | 15KW |
|---|---|
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 75L/Car, 0.3kw/Car |
| Shampoo Consumption | 20ml/Car |
| Size | 9200x 3600 X 2800mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Machine Size | 2000 X 3500 X 2800 |
| Size | 600*250*205cm |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Ste |
| Warranty | 3 Years |
| Output Power | >1500W |
| Model No | T9 |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Water Consumption Per Vehilce | 120 Liters Per Vehicle |
| Electricity Consumption Per Vehicle | 1.1 KWh Per Vehicle |
| Size | 3670mm*1330mm*1300mm |
|---|---|
| Warranty | 1 |
| Output Power | >1500W |
| Design Style | New China-Chic |
| Model Number | T9 |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Air Source Requi-rement | Pressure 0.75~0.9Mpa/ Flow Rate ≥ 0.1m3 /min |
| Water-wax Consumption Per Vehicle | 30ml Per Vehicle |
| Material | Metal |
|---|---|
| Machine Size(mm) | 7000*3100*3300 |
| Mininum Installation Area Size(mm) | 7000*3300*3200 |
| Max Vehicle Suitable(mm) | 5500*2200*2000 |
| Track Length(mm) | 6000 |