| Size | 15800*3800*3440mm |
|---|---|
| Material | Stainless |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Car Washer |
| Model Number | CC-692 |
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
|---|---|
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 150L/Car, 0.6kw/Car |
| Shampoo Consumption | 7ml/Car |
| Overall Dimensions | 17580x3800x3440mm |
|---|---|
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Overall Dimensions | 11264x3800x3440mm |
|---|---|
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Overall Dimensions | 11264x3800x3440mm |
|---|---|
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
|---|---|
| Total Power | 34KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 150L/Car, 0.6kw/Car |
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
|---|---|
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 180L/Car, 0.6kw/Car |
| Shampoo Consumption | 10ml/Car |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm Long × 4000mm Wide |
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Flatness Of The Ground | Error ≤ 10mm |
| Car Wash Size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Mains Voltage | 3-phase/AC380V |
|---|---|
| Total Power | 34.82KW |
| Water Supply | DN25mm/Waterflow Rate≥200L/min |
| Air Pressure | 0.75-0.9Mpa/Airflow Rate≥0.1m³/min |
| Water/electricity Consumptio | 150L/Car, 0.6kw/Car |
| Device Size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power Requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire System) |
| Shampoo Consumption | 20-40ml Per Vehicle |
| Water Consumption Per Vehilce | 120 Liters Per Vehicle |
| Water-wax Consumption Per Vehicle | 30ml Per Vehicle |