| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire system) |
| Car wash size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Water consumption per vehilce | 120 liters per vehicle |
| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire system) |
| Flatness of the ground | Error ≤ 10mm |
| Car wash size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm long × 4000mm wide |
| Car wash size | 5.2m × 2.15m × 2.1m (wheelbase ≤3.2m) |
| Air source requi-rement | Pressure 0.75~0.9Mpa/ Flow rate ≥ 0.1m3 /min |
| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Power requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire system) |
| Shampoo consumption | 20-40ml per vehicle |
| Water consumption per vehilce | 120 liters per vehicle |
| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm long × 4000mm wide |
| Power requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire system) |
| Flatness of the ground | Error ≤ 10mm |
| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm long × 4000mm wide |
| Power requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire system) |
| Flatness of the ground | Error ≤ 10mm |
| Device size | 25×4×3.5m |
|---|---|
| Installation Area | 25000mm long × 4000mm wide |
| Power requirem-ent | AC380V50Hz (5-wire system) |
| Flatness of the ground | Error ≤ 10mm |
| Pressure range | 0~60Mpa |
|---|---|
| Pulse range | 1000~6000us |
| Test Injectors | Denso,Delphi and Siemens |
| Tank volume | 2.85L |