| Power | 12 |
|---|---|
| External Size | 7x5.3x3.4m |
| Internal Size | 6.9x3.9x2.7m |
| Voltage | 380V/220V/415V/3Phase/50Hz/60HZ |
| Disc Dia. | Paint Spray Booth |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 5.5kw |
| External Size | 7.02*5.3*3.4m |
| Internal Size | 6.9*4.2.7m |
| Voltage | NM |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15KW, 15KW |
| External Size | 7020*5300*3400mm, 7020*5300*3400mm |
| Internal Size | 6900*4000*2650mm, 6900*4000*2650mm |
| Voltage | 220V/380V/110V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | NM |
| External Size | NM |
| Internal Size | NM |
| Voltage | NM |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 16 |
| External Size | 7x5.3x3.4M |
| Internal Size | 6.9x3.9x2.7M |
| Voltage | 380V/50HZ |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 9.5KW |
| External Size | 7020*5300*3400mm |
| Internal Size | 6900*4000*2700mm |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths, Spray Booths |
|---|---|
| Power | 39KW, 39KW |
| External Size | 15150*6700*5600mm |
| Internal Size | 15000*5000*5000mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 9KW |
| External Size | 6.9x3.9x2.7m |
| Internal Size | 7x5.3x3.4m |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 9KW |
| External Size | 7000*5300*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2700mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Color | White/green |
|---|---|
| Heating System | Infrared Lighting |
| Air Capacity(m³/h) | 18000 |
| Spray Power | 9kw |
| Bake Power | 30kw |