| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 16KW, 14KW |
| External Size | 7020*5300*3400mm, 7020*5300*3400mm |
| Internal Size | 6900*4000*2700mm, 6900*3900*2700mm |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000x5560x3500 Mm |
| Internal Size | 7000x4000x2700mm |
| Voltage | 380V/220V/50HZ Or 60HZ |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW, 12KW |
| External Size | 7000*5543*3350mm, 7000*5543*3350mm |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm, 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 15kw |
| External Size | 7x5.45x3.4 |
| Internal Size | 6.9x3.9x2.7 |
| Voltage | NM |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | NM |
| External Size | 15.2*6.7*5.5M |
| Internal Size | 15*5*5M |
| Voltage | NM |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 12KW |
| External Size | 7000*5350*3400mm(L*W*H) |
| Internal Size | 6900*3900*2650mm |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | 30KW Or Above |
| External Size | 15m,20m,25m,30m |
| Internal Size | 15m,20m,25m,30m |
| Voltage | 110V/220V/ 380V |
| Type | Spray Booths |
|---|---|
| Power | NM |
| External Size | 7*5.45*3.35 |
| Internal Size | 6.9*3.9*2.65 |
| Voltage | 15kw |
| Inner Size | 6900*4000*2700mm |
|---|---|
| Heating Source | Diesel Burner |
| Color | White,green,grey,red |
| Packaging Details | standard export pacakge |
| Delivery Time | 10-15 days |